arasdecore-mobilemenuelements-img-1
دفتر کار خانگی (Home Office)

7 طرح جذاب برای دفتر کار خانگی (Home Office)

دفتر کار خانگی (Home Office)

این روزها کارکردن در محیط خانه به صورت دورکاری یا فریلنسر به امری پذیرفته شده در زندگی روزمره بدل شده است. لاجرم پذیرش این فرهنگ که ماحصل اجبار و خانه‌نشینی همه‌گیری کرونا بوده، هر فردی بنا به‌تناسب شرایط محیطی که در آن زندگی می‌کند بخشی را برای کار اختصاص می‌دهد. داشتن دفتر کار خانگی امر جدیدی نیست و سال‌هاست افراد زیادی به این طریق کار و امرار معاش می‌کنند. بنا به استقبال از این سبک‌کار، صنایعی هم حول آن شکل‌گرفته است. صنایعی که طرح جذاب برای دفتر کار خانگی را به مشتری عرضه می‌کنند.

 

فضای کاری مینیمالیسی

 

فضای کاری مینیمالیسی

دفتر کار خانگی کل دیوار اتاق‌خواب را اشغال می‌کند. دکور آن با بقیه مکان‌ها مطابقت دارد که حسی مینیمالیستی با پالت کاملاً سفید در سراسر دیوار وجود دارد. رنگ سفید برای وسعت دادن به محیط کار در نظر گرفته شده است. جزئیات به‌قاعده و بر اساس نیاز کاربر طراحی شده است.

 

فضای مطالعه بهینی

یک فضای کاری کاملاً حداقلی و مینیمال. ترکیب رنگ سفید پس‌زمینه به همراه بافت چوبی که بر روی آن وجود دارد فضایی آرامش‌بخش برای فرد فراهم می‌آورد. این نکته هم حائز اهمیت است پس از پایان زمان کاری نیز با جمع‌شدن فضای کاری، اتاق مجدد در اختیار است. این طراحی برای خانه‌هایی که دچار کمبود جا هستند بسیار کاربردی است.

 

دفتر مزون پاریس

یک بوم نقاشی خالی به عنوان تابلویی در دفتر آپارتمان ایده‌ای است که توسط طراح مد استفانو پیلاتی در پاریس استفاده می‌شود که توسط معمار برونو کارون بازسازی شده است. عناصر متقاطع تکراری روی قالیچه مراکشی و کمدهای زردرنگ اتاق را مجذوب کننده می‌کند.

 

فضای کار سبز و ملهم از درون کشتی

شبکه‌ها و خطوط فراوان در کتابخانه/دفتر کار خانگی (Home Office) یک خانه فرانسوی اثر ژان لوئی دنیو. فضایی دنج و گرم را برای فرد فراهم می‌کند تا ساعت‌های متمادی را بدون خستگی به کار بپردازد.

 

همه چیز درباره هنر

دیوار گالری مانند این دفتر کار خانگی فضایی آرامش بخش است که شاید برای فردی که اهل نوشتن است بسیار مناسب باشد. عکس‌ها درون قاب‌های چوبی تیره بر روی زمینه سبز کم رنگ فضایی بسیار آرام را برای به‌تنهایی کارکردن مهیا می‌کند. فرش وینتج زیر به همراه رنگ زمینه و میز و صندلی کلاسیک به طور کامل فضا را متعلق به فرد می‌کند.

 

دفتر کار خانگی (Home Office) معاصر

 

دفتر کار خانگی (Home Office) معاصر

خطوط و اثاثیه پررنگ مشکی به این فضا ظاهری قوی می‌بخشد. قرار دادن تصویری دلچسب برای فریلنسر در جلوی میز کار فضای اختصاصی و شخصی را برای کاربر ایجاد می‌کند. این محیط با ترکیب رنگ خاکی پس زمینه بسیار مؤثر و به جای برای دورکاری است.

 

دفتر کار خانگی اما اندکی وسیع‌تر

مطمئناً چنین فضایی به‌عنوان دفتر کار خانگی بسیار جذاب است. هرچند دیگر آن ماهیت دنج بودن و خلوت را ندارد. بااین‌حال برای برقراری جلساتی کار و کم‌جمعیت بسیار حرفه‌ای است و می‌تواند هر فرد مهمانی را تحت تأثیر قرار دهد. غالب بودن رنگ چوب در محیط با منظره دیدنی شیشهٔ سرتاسری بسیار دل‌انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *