arasdecore-mobilemenuelements-img-1

کانتر و پیشخوان

محصولاتی شیک و مناسب برای ادارات و دفاتر تجاری

کانتر

نگاه به مشتریان و احترام به آنها در سال‌های اخیر تغییر بنیانی کرده است. نگرش و فلسفه فکری شرکت‌ها و ادارات دولتی و خصوصی بر حفظ هر چه بیشتر ارباب‌رجوعان و مشتریان است. یکی از مهم‌ترین وجوه این نگرش در ارائه خدمات به آنها در ابتدای امر خود را نشان می‌دهد. کانتر و پیشخوان جایی است که مشتریان در لحظه ورود به شرکت یا اداره در پشت آن خدمات موردنظر خود را دریافت می‌کنند. کانتر و یا پیشخوان جزئی از تجهیزات در مجموعه‌هاست که کار تفکیک فضاهای کاری بر عهده دارد.

کانتر و پیشخوان

گالری نمونه کانتر و پیشخوان

سفارشی سازی در کنار زیبایی و ظرافت

کانتر و پیشخوان تولیدی مجموعه ارس دکور با طراحی‌های زیبا و شکیل و همین‌طور استحکام بسیار بالا مناسب برای ادارات پرمراجعه و ارباب‌رجوع، بانک‌ها، دفاتر پستی، خدمات پیشخوان دولت، مراکز خدمات رایانه‌ای، پذیرش بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها و در کل هر مجموعه‌ای که با مراجعه‌کنندگان زیاد سروکار دارند، هست.

عوامل تأثیرگذار در انتخاب کانتر

در انتخاب کانتر یا پیشخوان فاکتورهای متعددی مانند کیفیت و مواد بکار رفته، شیوه طراحی، جاگیری درست و مناسب ابزارآلات، زیبایی و قابلیت سفارشی‌سازی آنها می‌تواند مؤثر باشد. نکته مهم این است که مهندسین و متخصصین ارس دکور با بکار گیری تجارب خود در این کار می‌توانند کمک مؤثری در راهنمایی کارفرما برای انتخاب و پیاده‌سازی محصول باشند.

کیفیت

محصولات ارس دکور از برترین و بهترین MDF موجود در بازار است. ارس دکور به ابزار و یراق بکار رفته در محصول نیز توجه داشته و به این فکر می‌کند مشتری محصولات را مادام‌العمر تهیه می‌کند و با همین نگرش تلاش دارد که کار شایسته را ارائه نماید.

زیبایی طراحی

طراحان ارس دکور، در صورت عدم ارائه طرح توسط کارفرما خود طرحی را جهت تأیید به ایشان ارائه خواهند داد. در طرح ارائه شده ازآنجاکه کیفیت محصول از بهترین MDF موجود در بازار است هدف زیبایی و شکیل بودن کار و قابلیت اجرای آن و درعین‌حال تناسب سازه پیاده شده با فضای مجموعه است. اتفاقی شاید کمتر به آن توجه شود. این موضوع توسط متخصصین ارس دکور به‌طورجدی در نظر گرفته شده و پیاده می‌شود.

سفارشی‌سازی

مانند تمامی محصولات و کارهای مجموعه ارس دکور، این محصول نیز متناسب با خواست مشتری و همخوان با محیط و کاربری مورد انتظار آن تولید خواهد شد. بسته به عواملی چون مساحت جایی که قرار است کانتر کارگذاری شود، تعداد افرادی که قرار است خدمات را ارائه نمایند، تعداد مراجعین و ابزارآلات و تجهیزاتی که کارکنان برای انجام امور مربوط به مراجعین نیاز دارند می‌تواند طرح‌های متعددی را در بر گیرد. این موضوع دست کارفرما را برای ارائه طرح‌های متنوع باز خواهد گذاشت و این موضوع آسایش و آرامش خاطر را برای کارفرمایان در پی خواهد داشت.

 

 

در طراحی و پیاده‌سازی این محصول سعی می‌شود تا ابعاد بکار رفته از کیفیت تا زیبایی و تناسب قربانی یکدیگر نشوند. متخصصین ارس دکور سعی دارند به جزئی‌ترین نکات دقت کنند. به‌عنوان‌مثال برای کانتری که کارمند پشت آن برای ارائه خدمات نیاز به تجهیزات فراوان دارد و درعین‌حال فضای مورداستفاده محدود است، سعی در تعبیه کشوها و فضاهای ذخیره‌سازی اسباب و ابزار دارند. همین حالت را برای مجموعه بیمارستانی و برای مراجعین فکر شده است که نیاز است افراد مدارک خود را در حین پذیرش همراه داشته باشند. توجه به این نکات وجه تفاوت ارس دکور با دیگران است.