arasdecore-mobilemenuelements-img-1

کابینت هایگلاس

موجود در طرح های مختلف و مناسب برای دکوراسیون داخلی اسپورت یا مدرن

بررسی و معرفی کابینت هایگلاس

بر خلاف گذشته مدیریت فضای خانه‌ها برای خانواده‌ها اهمیت زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر ملکی آشپزخانه می‌باشد. درصورتی‌که قصد انتخاب کابینت را داشته باشید. بر اساس متریال‌های طراحی، کیفیت و قیمتی که محدوده بودجه شما می‌باشد می‌توانید گزینه‌های متعددی را انتخاب کنید.

در هر صورتی کابینت هایگلاس یکی از نمونه‌های موجود در بازار می‌باشد. اگر به یک فروشگاه برای انتخاب کابینت مراجعه کنید از طرف فروشنده یا به شما پیشنهاد می‌شود که کابینت ام‌دی‌اف، فلزی و نئوپان و… را انتخاب کنید. همین‌طور ام‌دی‌اف ممکن است که براق و هایگلاس باشد. درهرحال این سؤال ایجاد می‌شود که چرا هایگلاس؟
کابینت هایگلاس طرحی ساده دارد اما در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود. طول عمر کابینت‌های هایگلاس به‌مراتب نسبت به نمونه‌های ممبران بالاتر است. در واقع شما می‌توانید پس از مدتی کابینت‌هایی که از هایگلاس ساخته شده‌اند را بازسازی کنید. اما چنین قابلیتی در ممبران وجود ندارد.

Aras Decore Group High Gloss Products

کابینت ممبران یا هایگلاس

خوب سؤال مهم دیگر. معمولاً وقتی قصد انتخاب کابینت را دارید سر یک دوراهی قرار می‌گیرید. در کنار هایگلاس، ممبران نیز در دسترس است و در ایران طرف‌داران زیادی دارد. اما موضوع این است هرکدام از این گزینه‌ها مزایا و معایب منحصر به خود را دارند. اما در نهایت کابینت ممبران یا هایگلاس؟ کابینت‌های ممبران قطعاً مزایا و برتری‌های خوبی دارند.
اما قصد بررسی مزایای هایگلاس را داریم و بیشتر روی این متریال مانور می‌دهیم. وزن این نوع از کابینت‌ها پایین‌تر از دیگر نمونه‌ها بوده و در مقابل مقاومت و استحکام آن‌ها بالا است. کابینت‌هایی که از متریال هایگلاس ساخته می‌شوند معمولاً ظاهر بسیار براق و شیکی دارند. این مسئله باعث می‌شود که جلوه آشپزخانه و زیبایی فضای آن چندبرابر شود.

 

بیشتر بخوانید : مزایا و معایب کابینت‌های نئوکلاسیک

 

قیمت کابینت هایگلاس پایین‌تر بوده و شما البته نمی توانید ابزار خوری آن را با نمونه‌های ممبران مقایسه کنید. همین‌طور بیشتر کابینت کاران معتقد هستند که نمونه‌های هایگلاس مقاومت و دوام فوق‌العاده‌ای حتی در محیط‌های نسبتا مرطوب دارند. شما می‌توانید به‌راحتی کابینت‌های هایگلاس را به یک‌پارچه خیس به دلیل بهره‌گیری از سطحی صاف پاک‌سازی کنید. این کار به‌مراتب در کابینت‌های ممبران سخت‌تر است. چون معمولاً وکیوم به کار رفته روی آن کار را سخت می‌کند و یا این که طرح‌های خراطی خاصی دارند.

کابینت ممبران یا هایگلاس

نگهداری کابینت هایگلاس

در مورد نگه‌داری کابینت هایگلاس نیز پرسش‌های بسیاری مطرح می‌باشد و معمولاً خانم‌های خانه‌دار در این مورد حساسیت زیادی به خرج می‌دهند. شما این کابینت‌ها را به‌راحتی و با یک‌پارچه کتان و یا پارچه نخی مرطوب می‌توانید تمیز کنید. این کار را به‌صورت مداوم و هر ماه یک‌بار انجام دهید. در این صورت دیگر نیازی به مواد شیمایی و سفیدکننده نخواهید داشت. از طرفی تمیز نکردن این کابینت‌ها می‌تواند در آینده شما را دچار مشکل کند. این کابینت‌ها سطح صافی دارند و نسبت به مدل‌های ممبران پاک‌سازی آن‌ها آسان‌تر خواهد بود.
روکش این کابینت‌ها از پلاستیک و یا شیشه است. توجه کنید که این کابینت‌ها ممکن است در ایران یا خارج از کشور طراحی و تولید شوند و این معمولاً روی قیمت آن‌ها تأثیرگذار خواهد بود. صرفاً نمی‌توانیم بگوییم که کابینت‌های هایگلاس خارجی گزینه‌های بهتری هستند. این بستگی به شرکت سازنده و طراح دارد.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

09128700565

09128900525