arasdecore-mobilemenuelements-img-1

کابینت ممبران

ظاهری زیبا و با کیفیت برای دکوراسیون داخلی و آشپزخانه

آشنایی با کابینت ممبران

کابینت ممبران انتخاب و متریالی که در مورد آن صحبت‌های زیادی در دنیای دکوراسیون داخلی می‌شود.
برای خانم‌های خانه‌دار و خانواده‌ها انتخاب کابینت آشپزخانه یکی از مهم‌ترین تصمیمات می‌باشد. شنیده‌اید که می‌گویند قلب هر خانه آشپزخانه است. قطعاً بسیاری از کارهای خانه در آن انجام می‌شود. ازاین‌رو موضوع انتخاب کابینت و باتوجه‌به سبک زندگی و آپارتمان‌نشینی و کمبود فضا، امروزی اهمیت زیادی دارد. در نتیجه وقتی به یک شرکت و مجری طرح کابینت و دکوراسیون آشپزخانه مراجعه می‌کنید. اولین موضوعی که از شما پرسیده می‌شود مربوط به انتخاب متریال ساخت خواهد بود.

در واقع کابینت‌ها با استفاده از چوب و فلز ساخته می‌شوند. چوب طبیعی، ام‌دی‌اف و یا نئوپان و گالوانیزه از جمله انتخاب‌هایی هستند که در ایران طرف‌دار زیادی دارند. حال در برخی شرایط معمولاً خانواده‌ها ترجیح می‌دهند سبک طراحی کابینت خانه‌شان کمی خاص‌تر باشد.

کابینت ممبران

Aras Decore Group Membrane Products

در نتیجه، اگر به دنبال یک کابینت مدرن و جذاب هستید. معمولاً ممبران یکی از بهترین نمونه‌هایی است که در بازار ایرانی نیز توسط بسیاری انتخاب می‌شود.

خرید و قیمت کابینت ممبران ساده

شما در هنگام انتخاب خیلی نمی‌توانید به نظر فروشندگان اعتماد کنید. از طرفی، مسائل زیادی وجود دارد که در هنگام انتخاب کابینت ممکن است شما از آن‌ها اطلاع نداشته باشید که البته حق دارید. تجربه اهمیت زیادی در انتخاب کابینت دارد. منظور ما درباره این نکات قیمت، امکان اجرای طرح خاص و مدرن یا قابلیت ابزار خوری است. به طبع برخی از کابینت‌ها انعطاف بیشتری در ابزار خوری و همین‌طور تغییر ظاهری و مقامت فرسایشی دارند.
وقتی قصد انتخاب یک کابینت مدرن را دارید. عموماً به شما ممبران پیشنهاد می‌شود. از طرفی قیمت کابینت ممبران نسبت به هایگلاس و دیگر موارد بالاتر است. اما این یک نقص نمی‌تواند موجب کاهش مزایا و دلیلی برای عدم انتخاب کابینت‌های ساخته شده توسط این متریال باشد.

خرید و قیمت کابینت ممبران ساده

بخش اصلی این کابینت از ام‌دی‌اف می‌باشد. پوششی روی سطح این کابینت قرار می‌گیرد که موجب گران‌تر شدن و همین‌طور ارتقاء کیفیت آن خواهد شد. اما این ویژگی‌ها چیست؟ چرا کابینت ممبران با وجود قیمت بالاتر در مقایسه با هایگلاس توسط عده‌ای انتخاب می‌شود و همچنان اعتقاد دارند که ممبران گزینه مناسب‌تری است؟

چرا کابینت ممبران؟

به‌طورکلی و به‌عنوان یک جمع‌بندی موضوع بررسی مزایای کابینت ممبران، باید خاطرنشان شویم که این کابینت خش‌پذیری کمی دارد، امکان اجرای طرح‌ها و اشکال مدرن و کلاسیک روی آن وجود دارد. می‌توانید از قابلیت ابزار خوری آن برای طراحی‌های خاص استفاده کنید.
ضمن این که لک پذیری در این کابینت‌ها تقریباً نزدیک به صفر است و همین موضوع سبب می‌شود که ظاهر آشپزخانه شما زود به هم نریزد. لبه‌های تیز و برنده‌ای نداشته و در نتیجه یک متریال فوق‌العاده برای ساخت کابینت می‌باشد. اما پوشش پی‌وی‌سی روی این کابینت‌ها عموماً دردسرساز است. بخصوص اگر طرح‌های خراطی شده خیلی ریز و ظریف توسط مشتری انتخاب شده باشد.

کدام کابینت مناسبتر است؟

در نهایت و در انتخاب بین کابینت ممبران یا هایگلاس این سؤال ایجاد می‌شود که کدام مناسب ماست؟ خوب کابینت‌های هایگلاس قیمت کمتری دارند. از طرفی خش‌پذیری در آن‌ها بالاتر بوده و شما امکان اجرای طرح‌های پرکار، ظریف و خاص برای دیزاین را ندارید. لکه پذیری در مدل‌های هایگلاس بالاتر بوده و در مقابل این عیب، شما می‌توانید پس از مدتی استفاده در صورت آسیب آن را مجدداً تعمیر کنید.
کابینت ممبران ساده و یا نمونه‌های طرح‌دار در مقابل حرارت مقاومت خوبی از خود نشان نمی‌دهند. معمولاً یک فاکتور مهم برای خریدار و سفارش‌ دهنده قیمت می‌باشد. در نهایت خریدار می‌تواند تعیین‌کننده نهایی انتخاب باشد.

مقایسه کابینت ممبران و هایگلاس

مقایسه کابینت ممبران و هایگلاس

پاسخگوی سوالات شما هستیم

09128700565

09128900525