arasdecore-mobilemenuelements-img-1

مبلمان اداری

تولید میز و مبلمان اداری با استانداردهای لازم

میز اداری

وقتی فردی وارد یک محیط اداری می‌شود امر نادیده‌ای که به‌صورت کاملاً ناخودآگاه بر فرد اثر می‌گذارد و می‌شود مبنای قضاوت او در مورد مجموعه، آکساسوارها و ابزارآلات موجود در محیط و شیوهٔ چیدمان و زیبایی و ظرافت آنهاست. بی‌شک یکی از مهم‌ترین این آکساسوارها، میز اداری است. میز اداری را شاید بتوان مهم‌ترین بخش این تجهیزات دانست که به محیط معنا می‌دهد. اگر قصدمان القای یک محیط کاملاً رسمی را داریم این نوع میزهای رسمی می‌تواند به‌راحتی این موضوع را به مراجعه‌کننده بنمایاند. اگر هم قصد نشان‌دادن محیطی صمیمانه و نیمه‌رسمی باشد نیز، میز می‌تواند این مسئولیت را عهده‌دار شود.

میز اداری

گالری نمونه مبلمان اداری

متناسب با محیط کار

هر فردی در محیط کاری خود (خواه خانه باشد خواه یک کسب‌وکار استارتاپی یا یک اداره دولتی یا خصوصی) مدارک و ابزارآلات فراوانی مختص محیط کارش خواهد داشت. ازاین‌بین هستند ابزاری که می‌توان آن‌ها را بر روی میز و در معرض دید قرارداد و هستند ابزاری که بایستی دور از دید و پنهان باشند. یک میز اداری متناسب، به همان اندازه که می‌تواند زیبا و کاربردی باشد، بایستی فضای دلخواه کاربر را در اختیار او قرار دهد، فضایی که به هدف محیط کار بیاید نه دست‌وپاگیر باشد نه زیاده از حد گسترده.

 

میز اداری تولید مجموعه ارس دکور

مجموعه ارس دکور تولید کننده‌ی انواع میزهای اداری است که در این محصولات سعی در رعایت تمام قواعد و استانداردهای لازم برای تولید را دارد. این استانداردهای از راحتی استفاده کننده تا فضای ذخیره سازی و … را در بر می‌گیرد.

طراحی چنین میزهای اداری یک راه‌حل کامل و جامع است برای دفتری که جهت کار در نظر گرفته شده است. این دفتر می‌تواند در یک اداره رسمی و دولتی باشد، می‌تواند یک homeoffice باشد یا می‌تواند محل استفاده یک کسب‌وکار استارتاپی (کسب‌وکار نوپا) باشد.

میز اداری ارس دکور

 

دارای فضای دسته‌بندی و ذخیره‌سازی کاربردی

طراحان این میز اداری آن را برداشتی از طراحی دانمارکی می‌دانند. این سیستم اداری طراحی شده دانمارکی راحتی و پشتیبانی زیادی را به همراه دارد، درحالی‌که راه‌حل‌های زیادی برای نگهداری و ذخیره‌سازی اسناد و پوشه‌ها، در اختیار کاربر قرار می‌دهد، به‌سهولت و راحتی دسترسی به چنین فضاهایی نیز اندیشیده شده است.

کشوها در اندازه‌های مختلف به شما این امکان را می‌دهند که در حین بایگانی کردن پوشه‌ها و مستندات، ظاهری سازمان‌یافته و مرتب را به محیط کار خود بدهید. ادغام میز و واحد ذخیره‌سازی به شما امکان می‌دهد یک دفتر کار اداری یا خانگی زیبا و منظم را برای خود ایجاد کنید.

 

سفارشی‌سازی در طراحی و ابعاد

میز اداری تولیدی ارس دکور را می‌توان باتوجه‌به نیازهای شما سفارشی‌سازی کرد. ارس دکور به زیبایی محصول و هماهنگی آن با دیگر اجزای محیط اهمیت بسیار زیادی می‌دهد. برای همین محصولاتی که ارائه می‌دهد را بر اساس هارمونی محیطی و ابعادی که محیط پذیرای آن است عرضه می‌کند.

میز اداری ام دی اف

 

ویژگی های کلیدی

برای تغییر ظاهر میز، می‌توان ماژول‌ها (قطعات مختلف میز) را تغییر داد یا شیوه چیدمانشان را متناسب با محیط انتخاب کرد.

 

مواد و متریال بکار رفته

پایه اصلی پیاده سازی چنین طرحی MDF بسیار مرغوب است. در کنار آن روکش روی میزی، درهای بکار رفته در این میز اداری، کشورها، داخل کشوها و … همگی از بهترین و مرغوب‌ترین مواد موجود در بازار است. ارس دکور به این فکر می‌کند با هر خریداری یک رابطه وفادارانه‌ی بلند مدت میان مراجعینش را شکل دهد. این فرهنگ سازمانی سبب ساز این کیفیت در بین محصولاتش شده است.