arasdecore-mobilemenuelements-img-1

پارتیشن اداری

سازه‌ای مدرن و کاربردی برای محیط اداری

یکی از موارد مهم در جذابیت محیط های اداری، استفاده از امکانات متنوع مربوط به دکوراسیون است. چگونگی چیدمان محیط نقش بسیار زیادی در ارتقای روحیه کارمندان دارد. پارتیشن اداری یکی از زیباترین و جذاب ترین وسایل برای زیباسازی مکان های اداری است. ما در این مقاله قصد داریم به این نوع پارتیشن بپردازیم. قبل از اینکه به توضیح این نوع پارتیشن بپردازیم ، باید کمی درباره این کلمه بدانیم. پارتیشن ها ابزاری برای جداسازی فضا می باشند. پارتیشن ها تنوع بسیار زیادی دارند و دارای ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی هستند.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری، همان گونه که از نامش پیداست، یکی از انواع پارتیشن ها می باشد که در محیط های اداری بیشترین کاربرد را دارد. این پارتیشن را می توان یکی از مدرن ترین انواع پارتیشن ها به حساب آورد. در ادامه قصد داریم با ویژگی ها و مزیت های مهم این نوع پارتیشن آشنا شویم. این امر سبب می شود تا شما با آگاهی و شناخت بیشتر به خرید این نوع پارتیشن بپردازید.

پارتیشن اداری چیست

گالری نمونه پارتیشن اداری

مهم ترین مزایا

  • سازگاری بیشتر با محیط

یکی از مزیت های مهم این محصول، سازگاری بیشتر با محیط می باشد. بیشتر وسایلی که ما تهیه می کنیم، در ابتدا جذاب و خوب به نظر می رسند. ولی در برخی از مواقع زمانی که می خواهیم از آن وسیله استفاده کنیم، متوجه ناسازگاری آن می شویم. همانطور که گفتیم پارتیشن ها از جمله وسایلی محسوب می شوند، که به طور کامل با محیط های اداری سازگار هستند. این پارتیشن ها مطابقت زیادی با انواع تغییرات دارند و به هیچ عنوان برایتان محدودیتی ایجاد نخواهند کرد.


پارتیشن های اداری

  • جا به جایی آسان پارتیشن اداری

پیش از این از سازگاری پارتیشن با محیط اداری گفتیم و به نمونه های سازگاری آن اشاره کردیم. ولی یکی از مهم ترین مزایای این نوع پارتیشن قابلیت جا به جایی آسان آن می باشد. اگر شما قصد داشته باشید محیط کار خود را تغییر دهید، می توانید این پارتیشن ها را به محل کار جدید خود منتقل نمایید. همچنین شما نباید نگران دکوراسیون فضای کار خود باشید. این نوع پارتیشن ها به راحتی با محیط کار جدید شما هماهنگ می شوند.

  • قیمت بسیار مناسب پارتیشن اداری

این محصول قیمت بسیار مناسبی دارد. پارتیشن ها از جمله مواردی محسوب می شوند که با توجه به کاربردها و مزیت های فراوان، از قیمت منصفانه ای برخوردار می باشند.انواع پارتیشن اداری

این نوع از پارتیشن ها دو نوع پرکاربرد دارد. این دو نوع عبارتند از:

  • تک جداره

در پارتیشن اداری از نوع تک جداره، یک ام دی اف یا شیشه به کار رفته است. این نوع پارتیشن قیمت کمی دارد. همچنین این نوع پارتیشن نسبت به نوع دو جداره، عایق صدا نیستند.

  • دو جداره

پارتیشن اداری دو جداره، با استفاده از ام دی اف های ضخیم و 16 میلی متری تولید شده اند. این پارتیشن ها داری دو جداره شیشه یا ام دی اف هستند. به همین علت یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای عایق سازی صوتی می باشند.


ویژگی های مهم این نوع پارتیشن

توجه داشته باشید بخشی از این مزایا را می توان در دسته ویژگی های این نوع پارتیشن در نظر گرفت. ما در این مقاله به دو ویژگی بسیار کاربردی و مهم می این نوع پارتیشن می پردازیم:

  • نصب سریع و آسان

یکی از مهم ترین و بهترین ویژگی پارتیشن، نصب آسان آن می باشد. این نوع پارتیشن بسیار آسان نصب می شود و نیازی نیست دنبال نصاب حرفه ای باشید.

  • تقسیم بندی دقیق فضا کاری

از دیگر مزایای مهم پارتیشن، جداسازی فضای کاری می باشد. این نوع تقسیم بندی ها کاملا حرفه ای می باشند و بر اساس اصول خاص انجام می شوند. شما می توانید با استفاده از این نوع پارتیشن ها، برای هر یک از قسمت های کاری خود، فضایی جداگانه در نظر بگیرید. به طور مثال فضایی را به برگزاری جلسات، استراحت، غذاخوری و غیره اختصاص دهید. این کار به محل کار شما نظم و آرامش می بخشد.