arasdecore-mobilemenuelements-img-1

دکور فروشگاهی

تاثیر دکوراسیون مغازه بر افزایش فروش

دکوراسیون فروشگاه و تاثیر آن بر ارتقای فروش

حتما از موضوع تبلیغات و جذب مشتری، اطلاع و آگاهی دارید. افراد برای بالا بردن فروش خود و رسیدن به سودهای مطلوب از هر نوع تبلیغاتی و راه‌های مختلف استفاده می‌کنند. برخی با صرف هزینه‌های هنگفت و برخی دیگر با صرف انرژی زیاد در شناساندن محصول خود به دیگران پیش‌قدم می‌شوند. با این مقدمه‌ها خواستیم به تمام افراد این نوید را بدهیم که اصلی‌ترین تبلیغ در داخل مکانی است که شما در آن کسب‌وکار دارید.

مغازه یا همان فروشگاه که از آن برای فروش محصولات خود استفاده می‌کنید می‌تواند بهترین مکان تبلیغ برای همان محصولات باشد. اگر بخواهیم موضوع را ساده‌تر کنیم، می‌توان گفت؛ ویترین و یا همان بخشی که مشتری در اولین نگاه آن را می‌بیند مهم‌ترین تبلیغ برای اجناس داخل مغازه است.

دکوراسیون مغازه چه تاثیری در فروش دارد؟

دکوراسیون مغازه تاثیر بسیار زیادی در افزایش خرید و فروش دارد. به احتمال زیاد بارها اتفاق افتاده که از مقابل فروشگاهی رد شده‌اید. اگر قصدتان خرید باشد با جزئیات به تمام فروشگاه‌ها سر می‌زنید. اما اگر برای گشت و گذار و به دست آوردن قیمت‌ها از خانه خارج شده‌اید یک نگاه سرسری به ویترین تمام مغازه‌ها خواهید انداخت. گاهی اوقات ویترین به حدی جذاب است که اگر قصد خرید هم نداشته باشید باز هم جذب مغازه شده و ناخودآگاه وارد آن می‌شوید.

دکور فروشگاهی

گالری نمونه دکور فروشگاهی

جذابیت بصری دکور فروشگاهی

همان‌طور که اگر محتوای یک سایت جذاب باشد، شما مدت زمان زیادی در داخل آن سیر می‌کنید در مورد دکوراسیون مغازه واقعی نیز، همینطور است. شما وارد مغازه شده و بعد از گشت و گذار در داخل آن شاید محصولی به چشمتان بخورد که نسبت به خرید آن اقدام کنید. متوجه شدید که یک چیدمان خوب در دکور فروشگاه تا چه اندازه در رونق خرید و فروش موثر است. شما به محصولی که دنبالش بودید می‌رسید و فروشنده به کسب‌وکار مطلوب خود دست می‌یابد.

همان‌طور که مطالعه کردید، ویترین هر مغازه نمونه‌ای بارز از اجناس داخل آن است. علاوه بر ویترین، دکوراسیون مغازه نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. به‌عنوان مثال اگر وارد مغازه پوشاک شوید و هر دسته از محصولات را به طور منظم و یکجا مشاهده کنید بهتر است یا اینکه هیچ نظمی در فروشگاه وجود نداشته باشد؟ مسلما زمانی که دسته‌بندی شلوار، لباس و حتی دامن‌ها با توجه به اندازه و رنگ‌ آن‌ها در یک مکان مشخص باشد، علاوه بر جستجوی سریع شما و فروشنده، انرژی زیادی هم بابت دسترسی به لباس‌های مورد نظر خود صرف نخواهید کرد. این یعنی مدیریت فضای داخلی مغازه و زمان در یک چارچوب که به نفع فروشنده و خریدار خواهد بود.

 

طراحی دکور مغازه

اگر خودتان دستی در کار تزئینات دارید و می‌توانید دکوراسیون مغازه را مشتری‌پسند کنید، بهتر است هر چه زودتر اقدام به این کار نمایید. البته اگر خودتان نسبت به این فضاسازی‌ها اطلاع علمی و دقیق ندارید، باز هم نگران نباشید زیرا مجموعه ارس دکور در این زمینه کار طراحی و تولید دکوراسیون داخلی فروشگاه شما را را به بهترین شکل ممکن و با اصول خاص خود انجام می‌دهند. نکات مهمی در ارتباط با نوع جنس دکوراسیون داخلی مغازه شما با محصولاتتان وجود دارد که اولین و مهم‌ترین آن‌ها عدم شلوغ کردن. حفظ ساختار کلی فروشگاه و ویترین مغازه است.

طراحی دکور فروشگاهی با توجه به جدیدترین طرح های مورد استفاده روز دنیا توسط ارس دکور ایده پردازی و سپس طراحی میگردد. شما میتوانید محصول خود را با توجه به مدرن یا کلاسیک بودن فروشگاه خود، با انواع متریال های چوبی سفارش دهید به این طریق تمام محصولات موجود در مغازه به مشتری شناسانده می‌شود. اگر در یک راستا تعداد مغازه‌هایی که جنس‌های مشترک به مشتری عرضه می‌کنند بیشتر است سعی کنید دکوراسیون شما متفاوت‌تر از مغازه‌های دیگر باشد. این چنین باعث می‌شوید که مغازه و محصولات آن متمایز از دکوراسیون مغازه‌های دیگر شده و بیشتر دیده شوند.