arasdecore-mobilemenuelements-img-1

کمد دیواری

تولید کمد دیواری مناسب با سبک منزل شما

کمد دیواری

امروزه همه‌ی افراد اسباب و لوازم شخصی زیادی دارند و همینطور سازماندهی آنها کاری راحت نخواهد بود. در خانه‌ها و در محیط‌های اداری و کلاً در هر فضایی کمد دیواری یکی از بهترین و مناسبترین سازه برای سازماندهی این لوازم خواهد بود. مجموعه ارس دکور در راستای محصولاتی که تولید و عرضه می‌کند به این مساله هم اندیشیده است. ارائه محصولاتی با قابلیت سفارشی سازی در دسته محصولات کمد دیواری را با این نگرش عرضه کرده است.

کمد دیواری

گالری نمونه کمد دیواری

انواع کمد دیواری، از کمد دیواری کلاسیک تا کمد Walking

این روزها کمدهایی که به‌عنوان کمد دیوار نام ‌برده می‌شوند طیفی وسیع را در بر می‌گیرند. از طاقچه‌های دردار کابینی که در خانه مادربزرگ‌ها بوده تا کمدهایی که می‌شود به درون آن‌ها قدم گذاشت.

کمد دیواری استاندارد و کلاسیک (REACH-IN CLOSET)

اکثر کمدهای دیواری استاندارد از یک میله ساده و قفسه بالایی تشکیل شده‌اند که معمولاً در اتاق‌خواب‌ها، راهروها و حمام‌ها یافت می‌شود. برای اینکه این نوع کمد را مرتب نگه دارید، اغلب باید از جعبه‌ها، سبدها و کیف‌های روی‌هم استفاده کنید که حرکت در آنها ممکن است، دشوار باشد. به عبارت ساده، یک کمد دیواری استاندارد با راه‌حل ذخیره‌سازی ایده‌آل فاصله زیادی دارد.

کمدهای دیواری طراحی ارس دکور، به‌صورت سفارشی‌سازی شده طراحی می‌شوند تا فضای ذخیره‌سازی بیشتری از آنچه تصور می‌کنید در اختیار قرار گیرد. با قفسه‌ها، میله‌ها، کشوهای سفارشی در ارتفاع‌های مختلف و حتی روشنایی برای رفع نیازهای خاص شما. سیستم‌های کمد دیواری سفارشی ارس دکور با درنظرگرفتن نیازهای شما و خانواده‌تان طراحی می‌شوند تا یک فضای محدود و کوچک را به یک فضای ذخیره‌سازی کاملاً کاربردی و در عین حال ساده تبدیل کنند.

 

کمد دیواری ارس دکور

 

کمدهای Walking

برای برخی از خانه‌های مدرن فضایی تعبیه شده است که می‌توان در آن‌های کمدهای Walking را طراحی و پیاده‌سازی کرد. کمدهایی قابلیت قدم‌زدن در آنها وجود دارد و فرد می‌تواند همانند اتاقی برای ذخیره و سازماندهی اسباب و وسایل از آن‌ها استفاده کرد. گاهی اوقات هم فضای بلااستفاده‌ای در خانه هست که می‌شود به‌عنوان کمد Walking از آن بهره برد. ارس دکور در طراحی راه‌حل‌های سفارشی کمد دیواری که متناسب با نیازها و سبک زندگی شماست تخصص دارد.

هدف از این طراحی این است که به مخاطب کمک کند تا دریابد که گزینه‌هایش بر اساس فضای موجود چیست و سپس راه حلی متناسب با نیازها، سبک زندگی و بودجه‌اش طراحی شود. ارس دکور این کار را با طرح سؤال و ارائه پیشنهاد انجام می‌دهد.

کیفیت محصول

محصولات باکیفیت ساخته‌شدهٔ مجموعه ارس دکور در هر محیط اداری و هر خانه‌ای با بهترین مواد و سخت‌افزار موجود ساخته شده‌اند. هر کمد دیواری تولید شده در این مجموعه باتوجه‌به جزئیات بسیار ریزی طراحی و اجرا شده‌اند. بهترین و مرغوب‌ترین MDF موجود در بازار به همراه باکیفیت‌ترین متعلقات برای ساخت این کمد دیواری به کار گرفته شده است. این کیفیت در کنار ظرافت در طراحی و اجرا هر خانه و هر محیطی را زیباتر می‌کند.